Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О наркотических средствах, психотропных веществах и прекурсорах" (относительно повышения доступности обезболивающих лекарственных средств)

Проект закона Украины от 19.06.2014 № 4129а
Дата рассмотрения: 19.06.2014 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори" (щодо підвищення доступності знеболювальних лікарських засобів)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до Закону України "Про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори" (Відомості Верховної Ради України, 2007 р., N 10, ст. 89) такі зміни:

1. У статті 21:

перше речення частини третьої після слів "в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України" доповнити словами: "якщо інше не передбачено цим Законом";

доповнити статтю новою частиною такого змісту:

"Придбання, зберігання, перевезення та використання наркотичних засобів і психотропних речовин, включених до таблиць II і III Переліку, для надання постраждалим особам медичної допомоги в місцях військових дій, проведення антитерористичних операцій, а також на територіях, де введено надзвичайний стан, та на територіях і об'єктах, де має місце надзвичайна ситуація, дозволяється за окремим рішенням центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів і прекурсорів, протидії їх незаконному обігу. У цьому рішенні зазначаються особи, які відповідають за зберігання, використання та знищення наркотичних засобів і психотропних речовин. На здійснення діяльності, передбаченої цією частиною, не поширюються вимоги, встановлені статтями 8, 9, 10, 17, 25, 26, 27, 30, 32, 33, 34 цього Закону. Порядок здійснення такої діяльності встановлює центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів і прекурсорів, протидії їх незаконному обігу."

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності через місяць з дня його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України у місячний строк з дня опублікування цього Закону:

привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

забезпечити перегляд, прийняття і скасування міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів, що суперечать цьому Закону.

 

Голова Верховної Ради
України

О. Турчинов

Опрос