Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Налоговый кодекс Украины (относительно освобождения от налогообложения материальной помощи физическим лицам на лечение и реабилитацию)

Проект закона Украины от 10.02.2014 № 4120
Дата рассмотрения: 10.02.2014 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо звільнення від оподаткування матеріальної допомоги фізичним особам на лікування та реабілітацію)

Верховна Рада України постановляє:

І. Внести до Податкового кодексу України (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2011, N 13-14, N 15-16, N 17, ст. 112) наступні зміни:

1. Підпункт 170.3.4 пункту 170.3 статті 170 доповнити абзацом з) наступного змісту:

"170.3.4. з) платнику податку, який за висновками органів охорони здоров'я потребує лікування чи реабілітації; платнику податку, у якого члени його сім'ї першого ступеня споріднення за висновками органів охорони здоров'я потребують лікування чи реабілітації; інваліду, дитині-інваліду або дитині, в якої хоча б один із батьків є інвалідом; дитині-сироті, напівсироті; дитині з багатодітної чи малозабезпеченої родини; дитині, батьки якої позбавлені батьківських прав (за умови надання такої благодійної допомоги цільовим призначенням на лікування та реабілітацію).".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з моменту його прийняття.

2. Кабінетові Міністрів України у тримісячний строк з дня набрання чинності цим Законом:

привести власні нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

забезпечити перегляд і приведення міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом;

3. Встановити, що до приведення законодавства у відповідність із цим Законом інші закони та нормативно-правові акти застосовуються у частині, що не суперечать цьому Закону.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос