Идет загрузка документа (1 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О мобилизационной подготовке и мобилизации" (относительно усиления защиты прав детей в период мобилизационной подготовки и мобилизации)"

Проект закона Украины от 17.06.2014 № 4100а
Дата рассмотрения: 17.06.2014 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" (щодо посилення захисту прав дітей в період мобілізаційної підготовки та мобілізації)"

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" (Закон від 21.10.93 N 3543-XII) такі зміни:

1. Абз. 3 ч. 1 ст. 23 Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" викласти в такій редакції: "чоловіки, які мають сім'ю у встановленому законом порядку та яким надано статус багатодітної сім'ї, на утриманні яких перебувають три і більше дітей віком до 18 років (такі чоловіки можуть бути призвані на військову службу у разі їх згоди тільки за місцем проживання)".

2. В абз. 4 ч. 1 ст. 23 Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" слова "до 16 років" замінити словами "до 18 років".

3. До статті ст. 23 Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" додати абз. 5 такого змісту: "Жінки та чоловіки, які самостійно виховують дитину (дітей) віком до 18 років".

II. Прикінцеві положення:

Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос