Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 84 Уголовного кодекса Украины (относительно лечения за границей)

Проект закона Украины от 21.02.2014 № 4089-1
Дата рассмотрения: 21.02.2014 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до статті 84 Кримінального кодексу України

Верховна Рада України постановляє:

1. Доповнити статтю 84 Кримінального кодексу України (Відомості Верховної Ради України, 2001 р., N 25-26, ст. 131) частиною третьою такого змісту:

"3. В разі неможливості отримання належного лікування і медичної допомоги в пенітенціарних закладах і установах охорони здоров'я України, особи, засуджені до позбавлення волі мають право на лікування за кордоном.

Рішення про лікування за кордоном, особи, засудженої до позбавлення волі, приймає суд, за умови, що така особа впродовж не менше ніж 365 днів безперервно проходила стаціонарне лікування в установі(-ах) охорони здоров'я України за межами пенітенціарних закладів та таке лікування не призвело до повного одужання такої особи.

Підставами для рішення суду про лікування за кордоном особи, засудженої до позбавлення волі є довідка(-и) установи(-ов) охорони здоров'я України, за межами пенітенціарної служби в якій особа засуджена до позбавлення волі проходила стаціонарне лікування безперервно впродовж не менше ніж 365 днів про період перебування такої особи на стаціонарному лікуванні та письмова заява установи охорони здоров'я (клініки, госпіталя тощо) іноземної держави про згоду прийняти таку особу на лікування.

Приймаючи рішення про лікування за кордоном особи, засудженої до позбавлення волі, суд зобов'язаний одночасно прийняти рішення про звільнення такої особи від покарання за хворобою.".

У зв'язку з цим частини 3 та 4 цієї статті вважати відповідно частинами 4 та 5.

2. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

 

Голова Верховної Ради
України

 

Опрос