Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об устранении негативных последствий и недопущении преследования и наказания лиц вследствие событий, имевших место во время автопробега 29 декабря 2013 года

Проект закона Украины от 04.02.2014 № 4084
Дата рассмотрения: 22.02.2014 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про усунення негативних наслідків та недопущення переслідування та покарання осіб внаслідок подій, які мали місце під час автопробігу 29 грудня 2013 року

Цей Закон має на меті звільнити від переслідування та покарання осіб щодо яких здійснюється адміністративне провадження про притягнення до адміністративної відповідальності за ст. 1222 Кодексу України про адміністративні правопорушення внаслідок подій, які мали місце під час автопробігу 29 грудня 2013 року на території м. Києва та Вишгородського району Київської області.

Стаття 1. Звільнити від адміністративної відповідальності в порядку та на умовах, визначених цим Законом, осіб, які притягуються до адміністративної відповідальності за статтею 1222 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо вчинених правопорушень, зафіксованих працівниками Державної автомобільної інспекції на території м. Києва та Вишгородського району Київської області 29.12.2013 року під час проведення мирної акції протесту (автопробігу). Звільненню від адміністративної відповідальності підлягають всі особи щодо яких працівниками Державної автомобільної інспекції України зафіксовано факт правопорушення, відповідальність за яке передбачена статтею 1222 Кодексу України про адміністративні правопорушення незалежно від мотивів та причин, з яких особа опинилась у вказаному місці.

Стаття 2. Закрити всі адміністративні провадження щодо осіб, зазначених у статті 1 цього Закону, незалежно від стадії, в якій перебуває провадження.

Стаття 3. Звільнити від адміністративної відповідальності осіб, зазначених у статті 1 цього Закону, якщо на час вступу в силу Закону постанова суду про притягнення особи до адміністративної відповідальності вже вступила в закону силу. У такому випадку орган Державної автомобільної інспекції зобов'язаний повернути особі вилучене посвідчення водія протягом семи днів з дня набрання чинності цього Закону.

Стаття 4. Заборонити збирання, реєстрацію, накопичення, зберігання, зміну, поновлення, використання і поширення (розповсюдження, реалізація, передача) персональних даних осіб, які були учасниками акції протесту 29.12.2013 року (автопробігу) та притягуються до адміністративної відповідальності за статтею 1222 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо вчинених правопорушень, зафіксованих працівниками Державної автомобільної інспекції 29.12.2013 року. Ці персональні дані підлягають знищенню у встановленому законодавством порядку.

Стаття 5. Виконання цього Закону здійснюється у судовому порядку. Неприбуття в судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені про місце та час судового засідання, не перешкоджає його проведенню.

Стаття 6. Положення Закону України "Про застосування амністії в Україні", Кодекс України про адміністративні правопорушення можуть застосовуватися під час виконання цього Закону в частині, що йому не суперечать.

Стаття 7. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування, і підлягає виконанню протягом двох тижнів.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос