Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в заключительные положения Земельного кодекса Украины (относительно изменения целевого назначения земельных участков в отдельных случаях)

Проект закона Украины от 29.01.2014 № 4053
Дата рассмотрения: 29.01.2014 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до прикінцевих положень Земельного кодексу України (щодо зміни цільового призначення земельних ділянок в окремих випадках)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до Земельного кодексу (Відомості Верховної Ради України, 2002 р., N 3-4, ст. 27) такі зміни та доповнення:

1. Додати пункт 20 в Перехідних положеннях такого змісту:

"На період до 1 січня 2017 року громадяни України - власники земельних ділянок сільськогосподарського призначення для колективного чи індивідуального садівництва, мають право змінити цільове призначення своїх земельних ділянок на категорію "землі житлової чи громадянської забудови" за наступних умов:

- загальна площа земельної ділянки має не перевищувати 0,1 га та бути розташованою у межах населеного пункту;

- зміна цільового призначення земельних ділянок не має суперечити генеральному плану населеного пункту;

- проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється, розробляє землевпорядна організація на замовлення власника земельної ділянки без надання дозволу Радою міністрів Автономної Республіки Крим, органу виконавчої влади, органу місцевого самоврядування на його розроблення.

- зміна цільового призначення земельних ділянок здійснюється з моменту подання заяви її власника до місцевого органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин;

- затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки не потребує відповідного рішення Ради міністрів Автономної Республіки Крим або органу місцевого самоврядування.

Проект землеустрою затверджується місцевим органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин.".

II. Прикінцеві та перехідні положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного, за днем його опублікування.

2. Кабінету міністрів України у місячний термін з дня набрання чинності цим законом привести свої нормативно-правові в його відповідність.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос