Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О статусе ветеранов военной службы, ветеранах органов внутренних дел и некоторых других лицах и их социальной защите" (относительно инвалидов I и II группы военнослужащих)

Проект закона Украины от 11.06.2014 № 4050а
Дата рассмотрения: 11.06.2014 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ і деяких інших осіб та їх соціальний захист" (щодо інвалідів I та II групи військовослужбовців)

Верховна Рада постановляє:

I. Внести до Закону України "Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ і деяких інших осіб та їх соціальний захист" (Відомості Верховної Ради України, 1993 р., N 45, ст. 425; із змінами, внесеними Законом України від 5 жовтня 2005 року N 2939-IV), такі зміни:

1) у статті 5:

пункт третій після слів "20 років і більше" доповнити словами наступного змісту:

"… та від 10 до 20 років, при досягненні ними пенсійного віку, відповідно до статті 26 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

2. Встановити, що дія пункту 3 статті 5 Закону України "Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ і деяких інших осіб та їх соціальний захист" поширюється на інвалідів, які вийшли на пенсію до набрання чинності цим Законом.

 

Голова Верховної Ради
України

О. Турчинов

Опрос