Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты относительно регулирования сферы телекоммуникации

Проект закона Украины от 27.01.2014 № 4028
Дата рассмотрения: 27.01.2014 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо регулювання сфери телекомунікації

Верховна Рада України постановляє:

1. Внести зміни до Закону України "Про телекомунікації" (Відомості Верховної Ради України, 2004 р., N 12, ст. 155), а саме виключити пункт 5 статті 42 такого змісту:

"5) надання послуг доступу до мережі Інтернет.".

2. Внести зміни до Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" та процесуальних законів щодо додаткових заходів захисту безпеки громадян", а саме виключити пункт 4 Розділу II. Перехідні та прикінцеві положення такого змісту:

"4. Оператори та провайдери, які здійснюють діяльність у сфері телекомунікацій у виді надання послуг доступу до мережі Інтернет, зобов'язані протягом трьох місяців з дня набрання чинності цим Законом отримати відповідну ліцензію або припинити відповідну діяльність. Особи не можуть бути притягнуті до відповідальності за здійснення протягом зазначеного трьохмісячного строку такого виду діяльності без ліцензії.".

3. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

4. До приведення у відповідність із цим Законом чинні нормативно-правові акти застосовуються в частині, що не суперечить цьому Закону.

5. Кабінету Міністрів України у тримісячний строк з дня набрання чинності цим Законом привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради України

В. В. Рибак

Опрос