Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменения в статью 233 Таможенного кодекса Украины (относительно международных почтовых отправлений)

Проект закона Украины от 30.01.2014 № 3896-2
Дата рассмотрения: 30.01.2014 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення зміни до статті 233 Митного кодексу України

Верховна Рада України постановляє:

I. Частину тринадцяту статті 233 Митного кодексу України (Відомості Верховної Ради України, 2012 р., N 44-48, ст. 552) викласти в такій редакції:

"13. Митний контроль і митне оформлення товарів, що переміщуються (пересилаються) через митний кордон України в міжнародних поштових відправленнях, здійснюються в місцях міжнародного поштового обміну, які визначаються операторами поштового зв'язку за погодженням з центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері надання послуг поштового зв'язку, та центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику, або за місцем розташування (проживання) одержувача або відправника.

Вимоги адміністративно-господарського (наявність контрактів з поштовими операторами, які мають код оператора у Всесвітньому поштовому союзі, наявність коду оператора у Всесвітньому поштовому союзі тощо), комп'ютерного та інформаційно-технічного забезпечення (наявність терміналу даних з програмним забезпеченням та сучасного обладнання, яке забезпечить належний митний огляд міжнародних поштових відправлень тощо) оператора поштового зв'язку, який звертається із заявою про визначення місця міжнародного поштового обміну, встановлюються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері надання послуг поштового зв'язку та центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику.".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності через три місяці з дня його опублікування.

2. Оператори поштового зв'язку, які на день набуття чинності цим законом, мають визначене місце міжнародного поштового обміну, повинні в шестимісячний термін з дня визначення вимог до адміністративно-господарського, комп'ютерного та інформаційно-технічного забезпечення оператора поштового зв'язку, який звертається із заявою про визначення місця міжнародного поштового обміну привести свою діяльність у відповідності з такими вимогами.

3. Кабінету Міністрів України протягом 3 місяців з дня набрання чинності цим Законом:

привести власні нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом та видати акти, що випливають із цього Закону;

забезпечити затвердження центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері надання послуг поштового зв'язку та центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику вимог адміністративно-господарського, комп'ютерного та інформаційно-технічного забезпечення оператора поштового зв'язку, який звертається із заявою про визначення місця міжнародного поштового обміну.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос