Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 233 Таможенного кодекса Украины (относительно международных почтовых отправлений)

Проект закона Украины от 29.01.2014 № 3896-1
Дата рассмотрения: 29.01.2014 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до статті 233 Митного кодексу України (щодо міжнародних поштових відправлень)

Верховна Рада України постановляє:

I. Частину тринадцяту статті 233 Митного кодексу України (Відомості Верховної Ради України, 2012 р., N 44-48, ст. 552) викласти в такій редакції:

"13. Митний контроль і митне оформлення товарів, що переміщуються (пересилаються) через митний кордон України в міжнародних поштових відправленнях, здійснюються в місцях міжнародного поштового обміну, які визначаються операторами поштового зв'язку за погодженням з центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері надання послуг поштового зв'язку, та центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику.

Вимоги до адміністративно-господарського, комп'ютерного та інформаційно-технічного забезпечення місця міжнародного поштового обміну оператора поштового зв'язку, який звертається із заявою про визначення місця міжнародного поштового обміну, встановлюються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері надання послуг поштового зв'язку та центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності через шість місяців з дня його опублікування, крім пункту 3 цього розділу, який набирає чинності з дня опублікування цього Закону.

2. Кабінету Міністрів України до дня набрання чинності цим Законом:

привести власні нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом та видати акти, що випливають із цього Закону;

 

Голова Верховної Ради України

В. В. Рибак 

Опрос