Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины (относительно поддержки отечественного сельскохозяйственного производителя)

Проект закона Украины от 14.01.2014 № 3882
Дата рассмотрения: 14.01.2014 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо підтримки вітчизняного сільськогосподарського виробника)

Верховна Рада України постановляє:

1. Внести зміни до таких законодавчих актів України:

1) Статтю 17-2 Закону України "Про державну підтримку сільського господарства України" (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2004, N 49, ст. 527) доповнити новим пунктом такого змісту:

"17-2.8. При здійсненні операцій з вивезення сільськогосподарської продукції (товарів), зазначених у підпункті 3.3.1 пункту 3.3 статті 3 цього Закону, в митному режимі експорту, сільськогосподарські товаровиробники та підприємства мають право першочергового митного контролю таких товарів";

2) Статтю 18 Закону України "Про зерно та ринок зерна в Україні" (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2002, N 35, ст. 258) доповнити новою частиною другою такого змісту:

"Експортні операції з зерном можуть здійснюватися виключно сільськогосподарськими товаровиробниками та підприємствами, які є виробниками зерна, та особами, що є афілійованими з ними або пов'язані з ними відносинами контролю; Державним агентом із забезпечення експорту та імпорту зерна і продуктів його переробки".

2. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

 

Голова Верховної Ради України

В. РИБАК

Опрос