Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 21 Закона Украины "О свободе совести и религиозных организациях" (относительно обеспечения права религиозных организаций и граждан на беспрепятственное проведение религиозных обрядов и церемоний)

Проект закона Украины от 15.01.2014 № 3868-1
Дата рассмотрения: 15.01.2014 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до статті 21 Закону України "Про свободу совісті та релігійні організації" (щодо забезпечення права релігійних організацій та громадян на безперешкодне проведення релігійних обрядів та церемоній)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до Закону України "Про свободу совісті та релігійні організації" (Відомості Верховної Ради УРСР, 1991, N 25, ст. 283 із наступними змінами) такі зміни:

1) статтю 21:

частину другу після слів "квартирах і будинках громадян" доповнити словами "у місцях мирних зібрань громадян";

частину другу після слів "а також в установах, організаціях і на підприємствах за ініціативою їх трудових колективів і згодою адміністрації" доповнити словами "та на зустрічах з народними депутатами України за ініціативою народних депутатів України";

частину п'яту викласти у наступній редакції:

"В інших випадках публічні богослужіння, релігійні обряди, церемонії та процесії проводяться за умови завчасного повідомлення відповідної місцевої державної адміністрації, виконавчого органу сільської, селищної, міської ради не пізніше як за сорок вісім годин.".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України в місячний строк з дня набрання чинності цим Законом привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради України

В. РИБАК

Опрос