Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Заключительные положения Закона Украины "О внесении изменений в Закон Украины "Об общеобязательном государственном пенсионном страховании" (относительно досрочной пенсии для родителей-воспитателей детского дома семейного типа)

Проект закона Украины от 25.12.2013 № 3826
Дата рассмотрения: 25.12.2013 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Прикінцевих положень Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (щодо дострокової пенсії для батьків-вихователів дитячого будинку сімейного типу)

Верховна Рада України постановляє:

І. Частину третю Перехідних положень Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2003, N 49-51, ст. 376) доповнити абзацом п'ятим такого змісту:

"батьки-вихователі дитячого будинку сімейного типу, який функціонує не менше десяти років, мають право на призначення дострокової пенсії за віком після досягнення 55 років та за наявності не менше 15 років страхового стажу у жінок та 20 років страхового стажу в чоловіків".

У зв'язку з цим абзаци п'ятий, шостий, сьомий вважати відповідно абзацом шостим, сьомим, восьмим.

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з 01 січня 2015 року.

2. Кабінету Міністрів України в трьохмісячний термін з дня набрання чинності цим Законом:

привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

забезпечити перегляд і скасування міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів, що суперечать цьому Закону.

 

Голова Верховної Ради України 

В. В. Рибак

Опрос