Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины (относительно согласования терминологии при определении понятия места проживания)

Проект закона Украины от 28.11.2013 № 3702
Дата рассмотрения: 28.11.2013 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо узгодження термінології при визначенні поняття місця проживання)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до таких законодавчих актів України:

1. Частину 1 статті 29 Цивільного кодексу України (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2003, NN 40-44, ст. 356) викласти у такій редакції:

"Місцем проживання фізичної особи є житловий будинок, квартира, інше приміщення, придатне для проживання в ньому (гуртожиток, готель, дачний будинок тощо) у відповідному населеному пункті або за його межами на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці, де особа проживає строком понад шість місяців на рік.";

2. Абзац п'ятий статті 3 Закону України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні" (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2004, N 15, ст. 232) викласти у наступній редакції:

"місце проживання - житловий будинок, квартира, інше приміщення, придатне для проживання в ньому (гуртожиток, готель, дачний будинок тощо), у відповідному населеному пункті або за його межами на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці, де особа проживає строком понад шість місяців на рік".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем опублікування.

2. Кабінету Міністрів України у місячний строк з дня набрання чинності цим Законом:

привести у відповідність з цим Законом свої нормативно-правові акти;

забезпечити перегляд і скасування міністерствами та іншими органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів, що суперечать цьому Закону.

 

Голова Верховної Ради України

В. РИБАК

Опрос