Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 55 Закона Украины "О нотариате" (относительно недопущения лишения жилья детей)

Проект закона Украины от 22.11.2013 № 3685
Дата рассмотрения: 22.11.2013 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до статті 55 Закону України "Про нотаріат" (щодо недопущення позбавлення житла дітей)

Верховна Рада України постановляє:

І. Закон України "Про нотаріат" (Відомості Верховної Ради України, 28.09.93, N 39, ст. 383) у статті 55 доповнити частинами четвертою та п'ятою такого змісту:

"При посвідченні угод про відчуження або заставу жилого будинку, або квартири, власником або співвласником яких є фізична особа, перевіряється наявність відомостей про дітей та про усиновлених дітей власника або співвласника, яким не має 18 років у Державному реєстрі актів цивільного стану громадян.

При наявності таких відомостей, угода про відчуження або заставу жилого будинку або квартири посвідчується у разі надання власником або співвласником документів, що підтверджують реєстрацію місця проживання дитини за іншою адресою, або у разі наявності дозволу органу опіки та піклування на посвідчення такої угоди. Дозвіл органу опіки та піклування на посвідчення такої угоди також необхідний, якщо дитина зареєстрована за іншою адресою та має майнові права на житло, що відчужується або передається у заставу.".

У зв'язку з цим частини четверту - дев'яту вважати відповідно частинами шостою - одинадцятою.

II. Прикінцеві та перехідні положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування

2. Кабінету Міністрів України у місячний термін з дня набрання чинності цим Законом привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради України

В. В. Рибак 

Опрос