Идет загрузка документа (6 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины (относительно охраны биоразнообразия)

Проект закона Украины от 21.11.2013 № 3672
Дата рассмотрения: 21.11.2013 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо охорони біорізноманіття)

I. Внести до Закону України "Про Червону книгу України" (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2002, N 30, ст. 201 із наступними змінами) такі зміни:

1. В абзаці першому статті 11 Закону після слів "рослинного світу" поставити кому і доповнити словами "а також власниками та користувачами земельних ділянок, у межах яких перебувають об'єкти Червоної книги України.

2. В абзаці другому частині другій статті 11 Закону вилучити слова "або обмежена".

II. Внести до Закону України "Про захист тварин від жорстокого поводження" (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2006, N 27, ст. 230 із наступними змінами) такі зміни:

1. Статтю 20 Закону доповнити новою частиною шостою такого змісту: "Використання ведмедів та вовків на мисливських випробувальних станціях, а також для проведення іспитів, змагань і притравки мисливських собак забороняється.".

2. Статтю 23 Закону доповнити новою частиною четвертою такого змісту: "Забороняється відстрілювати тварин в містах та інших населених пунктах із пневматичної, вогнепальної, холодної метальної зброї.".

3. Частину п'яту статті 25 Закону викласти у новій редакції: Забороняється використання тварини у кориді, створення та діяльність пересувних звіринців, пересувних зоопарків та пересувних виставок диких тварин, а також діяльність дельфінаріїв, які не мають природної морської води.

III. Внести до Закону України "Про мисливське господарство та полювання" (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2000, N 18, ст. 132 із наступними змінами) такі зміни:

1. Абзац другий частини першої статті 19 Закону після слова "крохалів" додати кому та доповнити словами "черні червонодзьобої, нерозня, креха середнього, каменярки, казарок білощокої та червоноволої", а після слова "галстучника" додати кому та доповнити словами "пісочників, плавунців, баранця великого", а слова "курочку водяну, пастушка" виключити.

2. Абзац другий частини четвертої статті 20 Закону після слова "петель" додати кому і доповнити словами "капканів".

3. У частину першу статті 32 Закону додати абзац другий та третій такого змісту: "Селекційний відстріл тварин у природних заповідниках забороняється. Забороняється проведення селекційного відстрілу тварин іншим мисливцям у присутності особи, яка має дозвіл на селекційний відстріл.".

4. У частині першій статті 33 Закону вилучити слова "сорок, граків".

5. У частині третій статті 33 Закону слова "установлювати для них відповідні винагороди (пільги)" вилучити.

6. У частині четвертій статті 33 Закону вилучити слова "сорок, граків, сойок".

IV. Внести до Закону України "Про ветеринарну медицину" (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1992, N 36, ст. 531 із наступними змінами) такі зміни:

1. У частині першій статті 38 Закону вилучити слова "що мандрують, організують пересувні зоопарки".

V. Внести до Закону України "Про природно-заповідний фонд України" (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1992, N 34, ст. 502 із наступними змінами) такі зміни:

1. У частині третій статті 12 Закону після слів "служби охорони" доповнити словом "екопросвіти".

2. Частину другу статті 18 Закону доповнити другим абзацом такого змісту:

"Забороняється проведення рубок головного користування та всіх видів поступових та суцільних рубок, вирубування дуплястих дерев, а також добування піску та гравію в річках та інших водоймах в біосферних заповідниках.".

3. Частину другу статті 21 Закону доповнити другим абзацом такого змісту:

"Забороняється проведення рубок головного користування та всіх видів поступових та суцільних рубок, вирубування дуплястих дерев, а також добування піску та гравію в річках та інших водоймах в національних природних парках".

VI. Внести до Кодексу України про адміністративні правопорушення (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1984, додаток до N 51, ст. 1122 із наступними змінами) такі зміни:

1. Абзац перший статті 160 Закону викласти у новій редакції:

"Торгівля з рук вздовж автомобільних шляхів, а також в містах, інших населених пунктах, на вулицях, площах, у дворах, під'їздах, скверах та інших невстановлених місцях -".

VII. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

Кабінету Міністрів України у тримісячний строк з моменту набрання чинності цим Законом:

забезпечити приведення своїх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом;

забезпечити приведення міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом та прийняття відповідних актів, що випливають із цього Закону.

 

Голова Верховної Ради України

В. Рибак

Опрос