Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О едином сборе, взимаемом в пунктах пропуска через государственную границу Украины" (относительно льгот по уплате единого сбора с инвестиций украинских трудовых мигрантов)

Проект закона Украины от 13.11.2013 № 3612
Дата рассмотрения: 13.11.2013 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про єдиний збір, який справляється у пунктах пропуску через державний кордон України" (щодо пільг в сплаті єдиного збору з інвестицій українських трудових мігрантів)

Верховна Рада України постановляє:

1. Доповнити статтю 6 Закону України "Про єдиний збір, який справляється у пунктах пропуску через державний кордон України" (Відомості Верховної Ради України, 2001 р., N 50, ст. 260; 2003 р., N 7, ст. 68) частинами шостою, сьомою та восьмою наступного змісту:

"Єдиний збір з транспортних засобів не справляється у випадку, якщо вони ввозяться на митну територію України українським трудовим мігрантом з метою інвестування та якщо вони зараховані на баланс платника податку під час роботи українського трудового мігранта за кордоном та/або впродовж шести місяців з моменту його повернення в Україну.

Єдиний збір з транспортних засобів не справляється у випадку, якщо ними ввозяться на митну територію України українським трудовим мігрантом товари з метою інвестування, якщо такі товари зараховані на баланс під час роботи українського трудового мігранта за кордоном та/або впродовж шести місяців з моменту його повернення в Україну, в частці, пропорційній до митної вартості товару, що ввозиться українським трудовим мігрантом з метою інвестування, відносно загальної митної вартості товару, що перевозиться відповідним транспортним засобом.

У випадку якщо український трудовий мігрант перед поверненням в Україну перебував за межами України менше одного року, єдиний збір з транспортних засобів, які ввозяться ним на митну територію України та єдиний збір з транспортних засобів, якими українським трудовим мігрантом ввозяться товари на митну територію України, справляються в повному обсязі".

2. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

3. Кабінету Міністрів України у тримісячний строк з дня набрання чинності цим Законом:

привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

забезпечити приведення міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради України

В. РИБАК

Опрос