Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О железнодорожном транспорте" относительно удовлетворения нужд граждан в пассажирских перевозках

Проект закона Украины от 13.11.2013 № 3604
Дата рассмотрения: 13.11.2013 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про залізничний транспорт" щодо задоволення потреб громадян у пасажирських перевезеннях

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до Закону України "Про залізничний транспорт" (Відомості Верховної Ради (ВВР), 1996, N 40, ст. 183) такі зміни:

1. Статтю 1 доповнити абзацом восьмим такого змісту:

"пасажир - фізична особа, яка в законному порядку реалізує особисте право на вільне пересування транспортом загального користування без впливу на організацію його руху; під транспортом вважається рухомий склад, будівлі, приміщення, шляхи та всі інші складові виробничо-технологічного комплексу, що забезпечує роботу відповідного виду транспорту;".

У зв'язку з цим абзаци восьмий - тринадцятий вважати відповідно абзацами дев'ятим - чотирнадцятим.

2. Абзац другий статті 2 викласти у наступній редакції:

"Головним завданням залізниці у взаємодії з іншими видами транспорту є перевезення пасажирів із забезпеченням максимально можливого рівня зручностей і безпеки, економічно збалансованого рівня тарифів, неухильного дотримання графіків, розкладу та маршрутів руху.".

3. У статті 7:

1) в абзаці другому після слів "щодо пунктів зупинок," додати слова: "графіків, розкладу та маршрутів руху,";

2) додати абзац п'ятий наступного змісту:

"Органи управління залізничним транспортом погоджують зміни графіків та маршрутів руху транспорту з органами місцевого самоврядування на територіях, населення яких стосуються ці зміни.".

У зв'язку з цим абзац п'ятий вважати абзацом шостим;

3) абзац шостий викласти у наступній редакції:

"У разі недосягнення домовленостей між органами місцевого самоврядування та органами управління залізничним транспортом (протягом трьох місяців після звернення залізниці) щодо компенсації збитків від експлуатації малодіяльних залізничних дільниць, станцій, під'їзних колій або щодо погодження змін графіків, розкладу та маршрутів руху спірні питання вирішуються у судовому порядку.".

II. Прикінцеві положення:

1. Цей закон набирає чинності з дня його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України:

у тримісячний термін з дня набрання чинності цього Закону забезпечити приведення своїх нормативно-правових актів і нормативно-правових актів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади у відповідність із цим Законом.

 

Голова
Верховної Ради України

В. РИБАК

Опрос