Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Налоговый кодекс Украины относительно упрощения оформления наследства для членов семьи наследодателя второй очереди родства, в случае нахождения наследственного объекта недвижимости в селах или поселках

Проект закона Украины от 07.11.2013 № 3564
Дата рассмотрения: 07.11.2013 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо спрощення оформлення спадщини для членів сім'ї спадкодавця другої черги споріднення, в разі знаходження спадкового об'єкта нерухомості в селах чи селищах

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести наступні зміни до Податкового кодексу України (Відомості Верховної Ради України, 2011, N 13-14, N 15-16, N 17, ст. 112):

1) Доповнити пункт перший частини другої статті 174 новим підпунктом "б" наступного змісту:

"вартість власності, зазначеної в підпункті "а" пункту 174.1 цієї статті, що успадковується членами сім'ї спадкодавця другого ступеня споріднення, в разі знаходження об'єкта нерухомості в межах села чи селища;".

У зв'язку з цим підпункт "б" вважати підпунктом "в", підпункт "в" - "г".

2) Пункт другий частини другої статті 174 викласти в наступній редакції:

"за ставкою, визначеною пунктом 167.2 статті 167 цього Кодексу, вартість будь-якого об'єкта спадщини, що успадковується спадкоємцями, які не є членами сім'ї спадкодавця першого ступеня споріднення, крім випадків передбачений підпунктом "б" пункту 174.2.1 цієї статті;".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України:

привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

забезпечити перегляд і приведення міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність до цього Закону.

 

Голова Верховної Ради України

В. РИБАК

Опрос