Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Бюджетный кодекс Украины (относительно проведения бюджетных расчетов исключительно в денежной форме)

Проект закона Украины от 01.11.2013 № 3528
Дата рассмотрения: 01.11.2013 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо проведення бюджетних розрахунків виключно у грошовій формі)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до Бюджетного кодексу України (Відомості Верховної Ради України, 2010 р., N 50-51, ст. 572) такі зміни:

1. Статтю 43 доповнити нової частиною у такій редакції:

"7. Всі видатки державного та місцевих бюджетів проводяться виключно у грошовій формі за винятком субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, що вироблялися, транспортувалися та постачалися населенню, яка утворилася у зв'язку з невідповідністю фактичної вартості теплової енергії та послуг з централізованого водопостачання та водовідведення тарифам, що затверджувалися та/або погоджувалися органами державної влади чи органами місцевого самоврядування, які проводяться шляхом взаємозаліку";

2. У частині шостій статті 45 слова "випадків, передбачених законом про Державний бюджет України" замінити словами "операцій з податковими векселями.".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування. 2. Кабінету Міністрів України у місячний строк із дня опублікування цього Закону:

привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

забезпечити приведення міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос