Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Налоговый кодекс Украины (относительно освобождения от налогообложения операций по предоставлению жилищно-коммунальных услуг физическим лицам)

Проект закона Украины от 31.10.2013 № 3521
Дата рассмотрения: 31.10.2013 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо звільнення від оподаткування операцій з надання житлово-комунальних послуг фізичним особам)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до Податкового кодексу України (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2011, N 13-14, N 15-16, N 17, ст. 112) такі зміни:

1. У розділі V "Податок на додану вартість":

1) статтю 197 доповнити пунктом 197.21 наступного змісту:

"197.21. Звільняються від оподаткування операції з надання житлово-комунальних послуг фізичним особам.

До таких послуг належать:

а) комунальні послуги (централізоване постачання холодної та гарячої води, водовідведення, газо- та електропостачання, централізоване опалення, вивезення побутових відходів);

б) послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій (прибирання внутрішньобудинкових приміщень та прибудинкової території, санітарно-технічне обслуговування, обслуговування внутрішньобудинкових мереж, утримання ліфтів, освітлення місць загального користування, поточний ремонт, вивезення побутових відходів).".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з 1 січня 2014 року.

2. Кабінету Міністрів України, центральним органам виконавчої влади протягом трьох місяців з дня опублікування привести свої нормативно-правові акти у відповідність до цього Закону.

 

Голова Верховної Ради України

В. РИБАК

Опрос