Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 127 Жилищного кодекса Украинской ССР (относительно обеспечения временным жильем военнослужащих)

Проект закона Украины от 01.11.2013 № 3450-1
Дата рассмотрения: 01.11.2013 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до статті 127 Житлового кодексу Української РСР (щодо забезпечення тимчасовим житлом військовослужбовців)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести зміни до статті 127 Житлового кодексу Української РСР (Відомості Верховної Ради (ВВР), 1983, додаток до N 28, ст. 573):

1. часту другу цієї статті виключити;

2. після частини першої доповнити новими частинами такого змісту:

"У гуртожитках можуть розміщуватися курсанти (слухачі) і військовослужбовці рядового, сержантського, старшинського і офіцерського складу на період навчання у військових навчальних закладах або проходження ними військової служби та інші особи, які прибули у військову частину на визначений термін для виконання службових завдань.

Під гуртожитки надаються спеціально споруджені або переобладнані для цієї мети житлові будинки, казарми та інші будівлі, які мають бути зареєстровані у сільських, селищних, міських, районних у містах радах.

Гуртожитки мають відповідати технічним нормам та санітарно-гігієнічним вимогам законодавства України та бути придатними для проживання і використовуватися виключно за призначенням".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України у місячний строк із дня набрання чинності цим Законом:

привести нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

забезпечити приведення міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос