Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Налоговый кодекс Украины (относительно особенностей налогообложения участников эксперимента в сфере теплоснабжения и применения ими обычной цены)

Проект закона Украины от 15.10.2013 № 3427
Дата рассмотрения: 15.10.2013 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо особливостей оподаткування учасників експерименту у сфері теплопостачання та застосування ними звичайної ціни)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до Податкового кодексу України (Відомості Верховної Ради України, 2011 р., N 13 - 17, ст. 112) такі зміни:

1. Підпункт 14.1.71 пункту 14.1 статті 14 доповнити абзацом наступного змісту:

"Якщо поставка (купівля-продаж, комісія, інше відчуження) природного газу та теплової енергії здійснюється за договорами, що укладаються на виконання Закону України "Про проведення експерименту у сфері теплопостачання", звичайною ціною для учасників експерименту є ціна, визначена в порядку, встановленому ст. 4 Закону України "Про проведення експерименту у сфері теплопостачання".

2. Пункт 187.1 статті 187 доповнити підпунктом "в" такого змісту:

"в) на період дії експерименту згідно із Законом України "Про проведення експерименту у сфері теплопостачання" підприємства теплоенергетики визначають дату виникнення податкових зобов'язань та податкового кредиту за операціями купівлі-продажу, в тому числі за договорами комісії, та транспортування теплової енергії за касовим методом.".

3. Підрозділ 10 "Інші перехідні положення" розділу XX "Перехідні положення" доповнити пунктом 22 такого змісту:

"22. Для цілей оподаткування операцій з реалізації Закону України "Про проведення експерименту у сфері теплопостачання" норми статті 39 цього Кодексу не застосовуються.".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

 

Голова Верховної Ради України

В. Рибак

Опрос