Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "Об общеобязательном государственном пенсионном страховании" относительно выплаты пенсии в случае выезда на постоянное место проживания за рубеж

Проект закона Украины от 10.10.2013 № 3404
Дата рассмотрения: 10.10.2013 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" щодо виплати пенсії у разі виїзду на постійне місце проживання за кордон

Верховна Рада України постановляє:

I. У Законі України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (Відомості Верховної Ради України, 2003 р., NN 49-51, ст. 376 із наступними змінами):

1) у статті 49:

пункт 2 частини першої виключити;

2) статтю 51 викласти в такій редакції:

"Стаття 51. Виплата пенсії у разі виїзду за кордон

У разі виїзду пенсіонера на постійне місце проживання за кордон пенсія, призначена в Україні, за заявою пенсіонера може бути виплачена йому за шість місяців наперед перед від'їздом, рахуючи з місяця, що настає за місяцем зняття з обліку за місцем постійного проживання.

У разі виїзду пенсіонера на постійне місце проживання до держави, з якою Україною укладено міжнародний договір у сфері пенсійного забезпечення, згода на обов'язковість якого надана Верховною Радою України, виплата пенсії здійснюється у порядку, передбаченому договором.

У разі виїзду пенсіонера на постійне місце проживання до держави, з якою Україною не укладено міжнародного договору у сфері пенсійного забезпечення, згода на обов'язковість якого надана Верховною Радою України, виплата пенсії здійснюється за місцем проживання пенсіонера за межами України у порядку, що визначається Кабінетом Міністрів України".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України у тримісячний строк з дня набрання чинності цим Законом забезпечити прийняття нормативно-правових актів, необхідних для реалізації цього Закону.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос