Идет загрузка документа (1 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 36 Кодекса Украины об административных правонарушениях (относительно наложения административного взыскания в случае совершения лицом нескольких правонарушений, дела о которых рассматриваются одновременно)

Проект закона Украины от 08.10.2013 № 3369
Дата рассмотрения: 08.10.2013 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до статті 36 Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо накладення адміністративного стягнення у випадку вчинення особою кількох правопорушень, справи про які розглядаються одночасно)

Верховна Рада України постановляє:

І. Частину 2 статті 36 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Відомості Верховної Ради УРСР, 1984 р., додаток до N 51, ст. 1122) викласти у такій редакції:

"Якщо особа вчинила кілька адміністративних правопорушень, справи про які одночасно розглядаються одним і тим же органом (посадовою особою), стягнення накладається в межах санкції статті (частини статті), яка передбачає більш суворе адміністративне стягнення. До основного стягнення в цьому разі може бути приєднано одне з додаткових стягнень, передбачених статтями (частинами статей) про відповідальність за будь-яке з вчинених правопорушень".

II. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

 

Голова Верховної Ради України 

  

Опрос