Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 287 Таможенного кодекса Украины (относительно реализации инвестиционных проектов на территории Автономной Республики Крым)

Проект закона Украины от 20.09.2013 № 3310
Дата рассмотрения: 20.09.2013 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до статті 287 Митного кодексу України (щодо реалізації інвестиційних проектів на території Автономної Республіки Крим)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до статті 287 Митного кодексу України (Відомості Верховної Ради України, 2012 р., NN 44-48, ст. 552) такі зміни:

1) після частини п'ятої доповнити новою частиною такого змісту:

"6. Устаткування, обладнання (машини (крім транспортних засобів), механізми, прилади, пристрої, призначені для використання у технологічному процесі) та комплектувальні вироби до них (частини, виготовлені згідно із самостійним комплектом документів і призначені для застосування у складі такого устаткування та обладнання), передбачені інвестиційним проектом, що реалізується відповідно до Закону України "Про основи розвитку Автономної Республіки Крим та особливості провадження інвестиційної діяльності на її території", що ввозяться на митну територію України в межах реалізації такого проекту суб'єктом господарювання, що реалізує інвестиційний проект, звільняються від сплати ввізного мита у разі, коли в Україні не виробляються устаткування, обладнання та комплектувальні вироби до них, які є аналогічними за характеристиками тим, що передбачені інвестиційним проектом.

Перелік таких устаткування, обладнання та комплектувальних виробів до них, (із зазначенням кодів згідно з УКТ ЗЕД) затверджується Кабінетом Міністрів України.

Звільнення від сплати ввізного мита надається на весь строк реалізації інвестиційного проекту, але не більше ніж на п'ять років з дня реєстрації в установленому порядку інвестиційного проекту.";

2) у частині сьомій після слова "шостій" доповнити словами "і сьомій";

3) частини шосту - восьму вважати відповідно частинами сьомою - дев'ятою".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня набрання чинності Законом України "Про основи розвитку Автономної Республіки Крим та особливості провадження інвестиційної діяльності на її території", але не раніше 1 січня 2015 року і діє протягом 10 років.

2. Кабінету Міністрів України у тримісячний строк з дня набрання чинності цим Законом:

привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

забезпечити приведення у відповідність із цим Законом нормативно-правових актів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос