Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О размещении, проектировании и строительстве энергоблоков N 3 и 4 Хмельницкой атомной электрической станции" относительно финансирования работ по поддержке в исправном состоянии специальной социальной инфраструктуры территорий Ривненской и Хмельницкой областей, на которые распространяется зона наблюдения Хмельницкой атомной электрической станции

Проект закона Украины от 20.09.2013 № 3302
Дата рассмотрения: 20.09.2013 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про розміщення, проектування та будівництво енергоблоків N 3 і 4 Хмельницької атомної електричної станції" щодо фінансування робіт з підтримання у справному стані спеціальної соціальної інфраструктури територій Рівненської та Хмельницької областей, на які поширюється зона спостереження Хмельницької атомної електричної станції

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до Закону України "Про розміщення, проектування та будівництво енергоблоків N 3 і 4 Хмельницької атомної електричної станції" (Голос України від 03 жовтня 2012 р., N 185) такі зміни:

1. Доповнити Закон статтями 3 та 4 такого змісту:

"Стаття 3. Фінансування робіт з підтримання у справному стані спеціальної соціальної інфраструктури територій Рівненської та Хмельницької областей, на які поширюється зона спостереження Хмельницької атомної електричної станції.

Для підтримання у справному стані спеціальної соціальної інфраструктури територій Рівненської та Хмельницької областей, на які поширюється зона спостереження Хмельницької атомної електричної станції, замовник будівництва енергоблоків N 3 і 4 Хмельницької АЕС спрямовує кошти в обсязі 10% від загальної кошторисної вартості будівництва енергоблоків N 3 та N 4 Хмельницької АЕС, шляхом сплати збору соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження.

Зазначені кошти враховуються в кошторисі будівництва енергоблоків N 3 і 4 Хмельницької АЕС і перераховуються до Державного бюджету України пропорційно фактично освоєним, за даними бухгалтерського обліку, капітальним інвестиціям без урахування податку на додану вартість.

Стаття 4. Визначення об'єктів фінансування коштами збору соціально-економічної компенсації ризику населення.

Перелік об'єктів фінансування коштами збору соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження, затверджується Хмельницькою та Рівненською обласними державними адміністраціями на підставі пропозицій органів місцевого самоврядування областей, районів, міст обласного підпорядкування, на території яких поширюється зона спостереження Хмельницької АЕС, та міста Нетішина.".

2. Статтю 3 Закону вважати статтею 5.

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України протягом одного місяця з дня набрання чинності цим Законом привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради України

В. РИБАК

Опрос