Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 32 Кодекса торговой мореплавания Украины (относительно права плавания под Государственным флагом Украины)

Проект закона Украины от 19.09.2013 № 3294
Дата рассмотрения: 19.09.2013 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до статті 32 Кодексу торговельного мореплавства України (щодо права плавання під Державним прапором України)

Верховна Рада України постановляє:

І. Внести до Кодексу торговельного мореплавства України (Відомості Верховної Ради України, 1995 р., N 47 - 52, ст. 349 з наступними змінами) такі зміни:

у частині третій статті 32 слова "а також юридичної особи в Україні, заснованої виключно українськими власниками" замінити словами "фізичної особи-суб'єкта господарювання, а також юридичної особи, заснованої відповідно до законодавства".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування. Законодавчі акти України, прийняті до набуття чинності цим Законом, діють у частині, що не суперечить цьому Закону.

2. Кабінету Міністрів України у тримісячний термін з дня набрання чинності цим Законом:

внести до Верховної Ради України пропозиції щодо приведення законів України та інших нормативних актів у відповідність із цим Законом;

привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

забезпечити прийняття, відповідно до своєї компетенції, нормативно-правових актів, що випливають із цього Закону;

забезпечити приведення у відповідність із цим Законом нормативно-правових актів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади.

 

Голова Верховної Ради України

В. Рибак

Опрос