Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Земельный кодекс Украины (относительно предоставления в постоянное пользование земель водного фонда для обслуживания объектов рекреации учреждениями природно-заповедного фонда и освобождения их от возмещения потерь сельскохозяйственного и лесохозяйственного производства)

Проект закона Украины от 06.09.2013 № 3208
Дата рассмотрения: 06.09.2013 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Земельного кодексу України (щодо надання в постійне користування земель водного фонду для обслуговування об'єктів рекреації установами природно-заповідного фонду та звільнення їх від відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва)

Верховна Рада України постановляє:

1. Внести до Земельного кодексу України N 2768-III від 25 жовтня 2001 року (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2002, N 3 - 4, ст. 27) наступні зміни:

1) доповнити частину 3 статті 59 пунктом "г" наступного змісту:

"г) природоохоронним установам для обслуговування об'єктів рекреації та водних об'єктів";

2) у частині 1 статті 208:

слова "для розміщення внутрігосподарських об'єктів сільськогосподарських, рибогосподарських і лісогосподарських підприємств, організацій та установ" замінити словами "для розміщення внутрігосподарських об'єктів сільськогосподарських, рибогосподарських, лісогосподарських і природоохоронних підприємств, організацій та установ".

2. Кабінету Міністрів України протягом трьох місяців з дня набрання чинності цього Закону привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом.

3. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

 

Голова Верховної Ради України

В. РИБАК

Опрос