Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно усовершенствования системы органов государственного регулирования и контроля в сфере автомобильного транспорта и порядка организации пассажирских перевозок

Проект закона Украины от 03.09.2013 № 3176
Дата рассмотрения: 03.09.2013 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення системи органів державного регулювання та контролю в сфері автомобільного транспорту та порядку організації пасажирських перевезень

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до Закону України "Про автомобільний транспорт" (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2001, N 22, ст. 105) такі зміни:

1. В частині 8 статті 6 слова "приміському та" виключити;

2. Доповнити статтю 6 частиною 9 такого змісту: "Районні державні адміністрації формують у приміському сполученні мережу автобусних маршрутів загального користування, що не виходять за межі території району, та здійснюють в межах своїх повноважень контроль за дотриманням законодавства у сфері автомобільного транспорту на відповідній території.", а частини 9 - 18 цієї статті вважати, відповідно, частинами 10 - 19.

3. Частину 2 статті 14 після слів "обласні" доповнити словами "і районні державні адміністрації".

4. Частину 3 статті 14 після слів "міські ради" доповнити словами "та районні державні адміністрації".

5. Частину 4 статті 14 після слів "у сфері транспорту" доповнити словами "а приміських автобусних маршрутів загального користування, що не виходять за межі території району - районними державними адміністраціями.".

6. Частину 5 статті 14 викласти у наступній редакції: "Формування та ведення реєстру міжміських автобусних маршрутів, які не виходять за межі території області (внутрішньообласних маршрутів), покладається на Верховну Раду Автономної Республіки Крим чи обласні держадміністрації, які затверджують мережу і паспорти міжміських автобусних маршрутів, які не виходять за межі території області (внутрішньообласних маршрутів), а приміських, які не виходять за межі території району покладається на районні держадміністрації, які затверджують мережу і паспорти приміських автобусних маршрутів, які не виходять за межі території району (внутрішньорайонних маршрутів).".

7. Частину 4 статті 37 після слів "установлюються замовленням" доповнити словами "в межах державного бюджетного фінансування або додаткового фінансування бюджетом місцевого рівня".

8. Частину 1 статті 42 після слів "внутрішньообласні" доповнити словами "внутрішньорайонні".

9. Частину 4 статті 44 після слів "у термін до п'яти років" доповнити словами "та обслуговування не менше одного соціального (збиткового) маршруту завчасно наданого конкурсним комітетом.".

10. Частину 9 статті 44 після слів "представники відповідних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування" доповнити словами "депутатів відповідного рівня", а слова "громадських організацій у сфері автомобільного транспорту" змінити на "громадських організацій".

11. В частині 11 статті 44 після слів "що має фахівців та досвід роботи не менше трьох років з питань організації пасажирських перевезень" та "Залучене для проведення засідань конкурсного комітету підприємство (організація)" доповнити словами "або власних відповідальних фахівців" та "або власні відповідальні фахівці готують" відповідно.

II. Внести до Закону України "Про Раду міністрів Автономної Республіки Крим" (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2012, N 2-3, ст. 3) наступні зміни:

1. В пункті 7 частини 1 статті 24 слова "приміському та" виключити.

III. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

 

Голова Верховної Ради України

В. РИБАК

Опрос