Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Кодекс Украины об административных правонарушениях относительно усиления ответственности за нарушение правил рыболовства

Проект закона Украины от 14.08.2013 № 3079
Дата рассмотрения: 13.08.2013 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за порушення правил рибальства

Верховна Рада України постановляє:

І. Внести до Кодексу України про адміністративні правопорушення (Відомості Верховної Ради УРСР, 1984 p., додаток до N 51, ст. 1122) такі зміни:

1. У статті 85:

частину четверту викласти в такій редакції:

"Грубе порушення правил рибальства (рибальство із застосуванням вогнепальної зброї, електроструму, вибухових або отруйних речовин, використання промислових знарядь лову особами, які не мають дозвільних документів на промислове рибальство, інших заборонених знарядь лову, засобів масового знищення водних біоресурсів або перебування на водоймі чи у прибережній захисній смузі із забороненими знаряддями лову і зазначеними речовинами) -

тягне за собою накладення штрафу на громадян від ста п'ятнадцяти до ста сімдесяти п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення, які є приватною власністю порушника, та незаконно добутих водних біоресурсів чи без такої і на посадових осіб - від ста сорока до двохсот тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення, які є приватною власністю порушника, та незаконно добутих водних біоресурсів чи без такої.";

доповнити статтю після частини четвертої новою частиною такого змісту:

"Повторне грубе порушення правил рибальства, вчинене протягом року, -

тягне за собою накладення штрафу на громадян від двохсот тридцяти п'яти до трьохсот п'ятдесяти п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення, які є приватною власністю порушника, та незаконно добутих водних біоресурсів і на посадових осіб - від двохсот дев'яноста до чотирьохсот сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення, які є приватною власністю порушника, та незаконно добутих водних біоресурсів.".

У зв'язку з цим частину п'яту вважати частиною шостою.

2. В абзаці другому статті 861 слова "від одного до шести" замінити словами "від дев'яноста п'яти до ста дев'яноста п'яти", а слова "від п'яти до восьми" - словами "від чотирьохсот дев'яноста до дев'ятисот дев'яноста".

3. Статтю 87 доповнити частиною такого змісту:

"Виконання робіт на землях водного фонду без проведення експертизи проектів на будівельні, днопоглиблювальні роботи, видобування піску і гравію, прокладення кабелів, трубопроводів та інших комунікацій на землях водного фонду, що впливають або можуть вплинути на стан рибогосподарських водних об'єктів (їх частин), та/або невжиття заходів до збереження середовища існування, відтворення, міграції та зимівлі водних біоресурсів, а також недоторканності ділянок, що становлять особливу цінність для охорони і відтворення водних біоресурсів, -

тягне за собою накладення штрафу на громадян від чотирьохсот дев'яноста до дев'ятисот дев'яноста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією засобів вчинення правопорушення чи без такої і на посадових осіб - від дев'ятисот дев'яноста до шести тисяч дев'ятисот дев'яноста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією засобів вчинення правопорушення чи без такої.".

4. В абзаці другому статті 912 слова "від трьох до вісімнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від дев'яти до тридцяти" замінити словами "від тридцяти п'яти до дев'яноста п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від сорока до ста дев'яноста".

5. У статті 221 слова і цифри "частинами другою, четвертою та п'ятою статті 85" замінити словами і цифрами "частинами другою, четвертою - шостою статті 85".

6. У частині першій статті 240 слово і цифри "статтями 861, 912" замінити словами і цифрами "статтею 861, частиною третьою статті 87, статтею 912".

7. У частині першій статті 2421 слово і цифри "статтями 861, 87" замінити словами і цифрами "статтею 861, частинами першою і другою статті 87".

8. Абзац двадцять восьмий пункту 1 частини першої статті 255 викласти в такій редакції:

"органів рибоохорони (частини четверта - шоста статті 85, статті 851, 881, 90, стаття 91 - у частині, що стосується правопорушень у галузі охорони, використання і відтворення водних біоресурсів, стаття 164 - у частині порушення порядку провадження господарської діяльності, пов'язаної з добуванням і використанням риби та інших водних біоресурсів);".

II. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос