Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О исполнении решений и применении практики Европейского суда по правам человека" (относительно совершенствования процедуры исполнения решений и предложений Европейского суда по правам человека)

Проект закона Украины от 13.08.2013 № 3075
Дата рассмотрения: 12.08.2013 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про виконання рішень та застосування практики Європейського суду з прав людини"

Верховна Рада України постановляє:

І. Внести такі зміни до Закону України "Про виконання рішень та застосування практики Європейського суду з прав людини" (Відомості Верховної Ради України, 2006 р., N 30, ст. 260; 2011, N 39, ст. 391):

1. Доповнити статтю 3 частиною такого змісту:

"видатки Державного бюджету України на виконання Рішення відшкодовуються Державі за рахунок посадових осіб, незаконні дії або бездіяльність яких спонукали Стягувача подати заяву до Суду за захистом його порушених прав".

2. Частину четверту статті 14 викласти в такій редакції:

"4. Одночасно з поданням Орган представництва готує та надсилає Верховній Раді України пропозиції для врахування під час підготовки законопроектів".

3. Доповнити статтю 16 частиною такого змісту:

"У разі невиконання вимог, передбачених Конституцією України, законодавством України та норм міжнародного права, з метою попередження завдання шкоди іміджу Держави, посадові особи дії або бездіяльність яких призвела до подання Стягувачем заяви до Суду за захистом його порушених прав і за наслідками розгляду якої на користь Стягувача постановлено Рішення, позбавляються права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю.".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України у тримісячний строк з дня набрання чинності цим Законом привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом.

____________

Опрос