Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О регулировании градостроительной деятельности" (относительно обеспечения социально-культурного сбалансированного развития населенных пунктов)

Проект закона Украины от 09.08.2013 № 3063
Дата рассмотрения: 09.08.2013 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (щодо забезпечення соціально-культурного збалансованого розвитку населених пунктів)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (Відомості Верховної Ради України, 2011, N 34, ст. 343) такі зміни:

1. Частину шосту статті 29 доповнити абзацом наступного змісту:

"При будівництві комерційних об'єктів торговельного та розважального призначення до містобудівних умов та обмежень включаються вимоги щодо обов'язкового виділення 0,5 % від загальної площі будівель і споруд під об'єкти культурного призначення (бібліотеки, галереї, творчі майстерні, книгарні, кінотеатри, лялькові театри, музеї тощо). Розмір пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту зменшується на суму їх кошторисної вартості, а така площа та/або об'єкти передаються у комунальну власність, з подальшим їх використанням виключно за цільовим призначенням.".

2. Частину сьому статті 40 викласти у наступній редакції:

"Органам місцевого самоврядування забороняється вимагати від замовника будівництва надання будь-яких послуг, у тому числі здійснення будівництва об'єктів та передачі матеріальних або нематеріальних активів (зокрема житлових та нежитлових приміщень, у тому числі шляхом їх викупу), крім пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту, передбаченої цією статтею, а також крім випадків, визначених абзацом 2 частини шостої статті 29 та частиною п'ятою статті 30 цього Закону.".

II. Кабінету Міністрів України у тримісячний строк з дня опублікування цього Закону:

- забезпечити прийняття нормативно-правових актів, необхідних для реалізації цього Закону;

- забезпечити приведення органами виконавчої влади своїх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.

III. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

 

Голова Верховної Ради України

В. РИБАК

Опрос