Идет загрузка документа (1 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О регулировании градостроительной деятельности" (относительно обеспечения разработки (обновления) градостроительной документации на региональном и местном уровнях)

Проект закона Украины от 15.05.2013 № 2995
Дата рассмотрения: 15.05.2013 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (щодо забезпечення розроблення (оновлення) містобудівної документації на регіональному та місцевому рівнях)

Верховна Рада України постановляє:

1. Внести до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2011, N 34, ст. 343) такі зміни:

у частині другій статті 10 після слів "здійснюється за рахунок коштів відповідних місцевих бюджетів" додати слова "державного бюджету України".

2. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

2. Кабінету Міністрів України підготувати пропозиції до Закону України "Про Державний бюджет України на 2014 рік" для реалізації положень цього Закону щодо фінансування розроблення (оновлення) містобудівної документації на регіональному та місцевому рівнях.

3. Кабінету Міністрів України підготувати Концепцію розроблення (оновлення) містобудівної документації на регіональному і місцевому рівнях.

4. Кабінету Міністрів України протягом місяця внести зміни до нормативно-правових актів, що випливають із цього Закону.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос