Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О повторных выборах народных депутатов Украины в Верховную Раду Украины VII созыва в одномандатных избирательных округах 94, 132, 194, 197, 223 в связи с невозможностью достоверного установления итогов голосования 28 октября 2012 года

Проект закона Украины от 14.05.2013 № 2971-1
Дата рассмотрения: 14.05.2013 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про повторні вибори народних депутатів України до Верховної Ради України VII скликання у одномандатних виборчих округах 94, 132, 194, 197, 223 у зв'язку з неможливістю достовірного встановлення підсумків голосування 28 жовтня 2012 року

Цей Закон визначає особливості підготовки та проведення повторних виборів народних депутатів України до Верховної Ради України VII скликання у одномандатних виборчих округах 94, 132, 194, 197, 223 у зв'язку з неможливістю достовірного встановлення підсумків голосування 28 жовтня 2012 року (далі - повторні вибори депутатів).

Стаття 1. Підготовка та проведення повторних виборів депутатів здійснюється відповідно до положень статей 104 та 107 Закону України "Про вибори народних депутатів України" з урахуванням особливостей, визначених цим Законом.

Стаття 2. Рішення про проведення повторних виборів депутатів приймається Центральною виборчою комісією не пізніш як через 5 днів з дня офіційного опублікування цього Закону.

Стаття 3. Висування кандидатів у народні депутати України починається на наступний день після опублікування рішення Центральної виборчої комісії про проведення повторних виборів депутатів і закінчується за 40 днів до дня голосування.

Стаття 4. Офіційні спостерігачі від іноземних держав та міжнародних організацій, мають права, визначені Законом України "Про вибори народних депутатів України", а також мають право отримувати копії протоколів про прийняття окружною виборчою комісією виборчих бюлетенів, передачу дільничним виборчим комісіям виборчих бюлетенів, підрахунок голосів виборців і встановлення підсумків голосування та повторний підрахунок голосів виборців.

Стаття 5. Під час формування складу окружних виборчих комісій вимога щодо обов'язковості навчання осіб, які претендують на зайняття керівної посади у складі окружної виборчої комісії (абзац перший частини сьомої статті 26, пункт 9 частини п'ятої статті 27 та пункт 3 частини другої статті 30 Закону України "Про вибори народних депутатів України"), не застосовується.

Стаття 6. Витрати на підготовку і проведення повторних виборів депутатів здійснюються з резервного фонду бюджету в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.

Стаття 7. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня офіційного оприлюднення.

2. Кабінету Міністрів України вжити невідкладних заходів для забезпечення в установленому порядку фінансування повторних виборів депутатів.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос