Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О повторных выборах народных депутатов Украины в Верховную Раду Украины VII созыва в некоторых одномандатных избирательных округах в связи с невозможностью достоверного установления итогов голосования и результатов выборов народных депутатов Украины 28 октября 2012 года

Проект закона Украины от 13.05.2013 № 2971
Дата рассмотрения: 13.05.2013 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про повторні вибори народних депутатів України до Верховної Ради України VII скликання у деяких одномандатних виборчих округах у зв'язку з неможливістю достовірного встановлення підсумків голосування та результатів виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року

Цей Закон визначає особливості підготовки та проведення повторних виборів народних депутатів України до Верховної Ради України VII скликання у деяких одномандатних виборчих округах у зв'язку з неможливістю достовірного встановлення підсумків голосування та результатів виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року (далі - повторні вибори депутатів).

Стаття 1. Підготовка та проведення повторних виборів депутатів здійснюється відповідно до статей 104 та 107 Закону України "Про вибори народних депутатів України" з урахуванням особливостей, визначених цим Законом.

Стаття 2. Рішення про проведення повторних виборів депутатів приймається Центральною виборчою комісією.

Стаття 3. Висування кандидатів у народні депутати України починається на наступний день після опублікування рішення Центральної виборчої комісії про проведення повторних виборів депутатів і закінчується за 40 днів до дня голосування.

Стаття 4. Під час проведення повторних виборів депутатів офіційні спостерігачі від іноземних держав та міжнародних організацій, крім прав, визначених Законом України "Про вибори народних депутатів України", мають право отримувати копії протоколів про прийняття окружною виборчою комісією виборчих бюлетенів, передачу дільничним виборчим комісіям виборчих бюлетенів, підрахунок голосів виборців і встановлення підсумків голосування та повторний підрахунок голосів виборців.

Стаття 5. Під час формування складу окружних виборчих комісій вимога щодо обов'язковості навчання осіб, які претендують на зайняття керівної посади у складі окружної виборчої комісії (абзац перший частини сьомої статті 26, пункт 9 частини п'ятої статті 27 та пункт 3 частини другої статті 30 Закону України "Про вибори народних депутатів України"), не застосовується.

Стаття 6. Витрати на підготовку і проведення повторних виборів депутатів здійснюються з резервного фонду бюджету в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.

Стаття 7. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України вжити невідкладних заходів для забезпечення в установленому порядку фінансування повторних виборів депутатів.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос