Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 172 Налогового кодекса Украины и некоторые другие законодательные акты Украины

Проект закона Украины от 08.05.2013 № 2956
Дата рассмотрения: 08.05.2013 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до статті 172 Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести зміни до таких законодавчих актів України:

1. У статті 172 Податкового кодексу України (Відомості Верховної Ради України, 2011, N 13-14, ст. 112, 2012, N 6, ст. 50):

в абзаці першому підпункту 172.3 слова "розрахованої органом, уповноваженим здійснювати таку оцінку відповідно до закону" замінити словами "яка визначається суб'єктом оціночної діяльності (суб'єктом господарювання, який відповідає вимогам, установленим Законами України "Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні", "Про оцінку земель" та інформація про якого включена до Державного реєстру оцінювачів та суб'єктів оціночної діяльності)";

підпункт 172.11 виключити.

II. Прикінцеві положення

1. Пункт 8 статті 2 Закону України "Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування" (Відомості Верховної Ради України, 1997, N 37, ст. 237, 1999, N 38, ст. 349) викласти у наступній редакції:

"8) для платників збору, визначених пунктом 9 статті 1 цього Закону, - вартість нерухомого майна, зазначена в договорі купівлі-продажу такого майна, але не нижче оціночної вартості такого об'єкта, яка визначається суб'єктом оціночної діяльності (суб'єктом господарювання, який відповідає вимогам, установленим Законами України "Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні" та інформація про якого включена до Державного реєстру оцінювачів та суб'єктів оціночної діяльності).".

2. Статтю 7 Декрету Кабінету Міністрів України "Про державне мито" (Відомості Верховної Ради України, 1993, N 13, ст. 113) доповнити новою частиною такого змісту:

"При обчисленні суми державного мита за посвідчення договорів відчуження фізичними особами житлових будинків, квартир або їх частин, кімнат, садових (дачних) будинків, земельних ділянок, інших об'єктів нерухомості вартість таких договорів визначається виходячи із суми договору, але не нижче оціночної вартості такого майна, яка визначається суб'єктом оціночної діяльності (суб'єктом господарювання, який відповідає вимогам, установленим Законами України "Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні", "Про оцінку земель" та інформація про якого включена до Державного реєстру оцінювачів та суб'єктів оціночної діяльності)".

3. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

4. Кабінету Міністрів України:

у двохмісячний строк з дня набрання чинності цим Законом привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

забезпечити перегляд та приведення міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради України

В. РИБАК

Опрос