Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменения в статью 26 Закона Украины "О занятости населения" (относительно трудоустройства выпускников учебных заведений)

Проект закона Украины от 19.04.2013 № 2883
Дата рассмотрения: 24.06.2014 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення зміни до статті 26 Закону України "Про зайнятість населення"

Верховна Рада України постановляє:

I. Абзац перший частини першої статті 26 Закону України "Про зайнятість населення" (Відомості Верховної Ради України, 2013 р., N 24, ст. 243) викласти в такій редакції:

"1. Роботодавцю, який працевлаштовує на нове робоче місце громадян, зазначених у пунктах 1 - 6 частини першої статті 14 цього Закону, зареєстрованих як безробітні, за направленням територіальних органів центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері зайнятості населення та трудової міграції, або громадян, зазначених у пункті 4 частини першої статті 14 цього Закону, які не зареєстровані як безробітні, строком не менше ніж на два роки, щомісяця компенсуються фактичні витрати у розмірі єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за відповідну особу за місяць, за який він сплачений".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з 1 січня 2015 року.

2. Кабінету Міністрів України привести свої нормативно-правові акти та забезпечити приведення нормативно-правових актів центральних органів виконавчої влади у відповідність із цим Законом, забезпечивши введення їх у дію одночасно з набранням чинності цим Законом.

 

Голова Верховної Ради
України

 

Опрос