Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 26 Закона Украины "О занятости населения" (относительно трудоустройства выпускников учебных заведений)

Проект закона Украины от 19.04.2013 № 2883
Дата рассмотрения: 19.04.2013 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до статті 26 Закону України "Про зайнятість населення"

Верховна Рада України постановляє:

I. У Законі України "Про зайнятість населення" (Офіційний вісник України, 2012, N 63 (27.08.2012), ст. 2565) абзац перший частини першої статті 26 викласти у такій редакції:

"1. Роботодавцю, який працевлаштовує на нове робоче місце громадян, зазначених у пунктах 1 - 3, 5, 6 частині першій статті 14 цього Закону, та яким надано статус безробітного, за направленням територіальних органів центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері зайнятості населення та трудової міграції, або громадян, зазначених у пункті 4 частини першої статті 14 цього Закону, строком не менше ніж на два роки щомісяця компенсуються фактичні витрати у розмірі єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за відповідну особу за місяць, за який він сплачений".

II. Прикінцеві положення.

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України у місячний термін після набрання чинності цим Законом:

привести свої нормативно-правові акти у відповідність з цим Законом;

забезпечити приведення міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос