Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законы Украины (относительно законодательного урегулирования земельных отношений, связанных с разграничением земель государственной и коммунальной собственности, и усиления прав местного самоуправления в Украине)

Проект закона Украины от 18.04.2013 № 2858
Дата рассмотрения: 18.04.2013 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до деяких законів України (щодо законодавчого врегулювання земельних відносин, пов'язаних із розмежуванням земель державної та комунальної власності, та посилення прав місцевого самоврядування в Україні)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до Розділу II "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності" (Верховна Рада України; Закон від 06.09.2012 N 5245-VI; Офіційний вісник України від 22.10.2012 2012 р., N 78, стор. 9, стаття 3152) такі зміни:

частину першу Розділу II "Прикінцеві та перехідні положення" викласти в такій редакції:

"1. Цей Закон набирає чинності з 1 січня 2015 року.".

II. Внести до Земельного кодексу України (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2002, N 3-4, ст. 27 з наступними змінами і доповненнями) такі зміни:

частину дванадцяту Розділу X "Перехідні положення" після слів "за межами населених пунктів - відповідні органи виконавчої влади" доповнити словами "за погодженням з відповідними органами місцевого самоврядування.".

III. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня його підписання Президентом України.

2. Кабінету Міністрів України протягом місяця внести зміни до нормативно-правових актів, що випливають із цього Закону.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос