Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "Об Общегосударственной целевой программе защиты населения и территорий от чрезвычайных ситуаций техногенного и природного характера на 2013 - 2017 годы" (относительно внесения изменений в Общую целевую программу защиты населения)

Проект закона Украины от 09.04.2013 № 2759
Дата рассмотрения: 09.04.2013 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про Загальнодержавну цільову програму захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2013 - 2017 роки" (щодо внесення змін до Загальної цільової програми захисту населення)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести зміни до Закону України "Про Загальнодержавну цільову програму захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2013-2017 роки" (Програма затверджена Законом України від 7 червня 2012 року N 4909-VI) до розділу III пункту 2 Заходи і завдання Програми доповнити: запобігання виникненню та ліквідація наслідків надзвичайних ситуацій на об'єктах і територіях, що характеризуються незадовільним техногенним та екологічним станом, формування цілісної системи інженерного захисту територій, населених пунктів і сільськогосподарських угідь від підтоплення та шкідливої дії вод на території населених пунктів Херсонської області.

Будівництво хвильорізів у с. Залізний Порт Голопристанського району.

Будівництво каналізаційних мереж східної частини м. Голої Пристані (вул. Леніна, Дніпрова, Лугова).

Будівництво берегоукріплювальних споруд у межах території м. Генічеська.

Будівництво осушної мережі із закритою самопливною мережею житлового кварталу в межах вулиць Воровського-Молодіжної, м. Генічеськ, Генічеський район.

Ліквідація затоплення забудованих вулиць: 30 років Жовтня, Чапаєва, Комсомольської, Петровського, Залізничної та Євпаторійної смт Новоолексіївка Генічеського району.

Споруди поверхневого водовідводу дощових та талих вод по вулицях Комсомольській, Гоголя, Шевченка в смт Новотроїцьке, І черга.

Проведення робіт з берегоукріплення берегової смуги Чорного моря у межах території смт Лазурне Скадовського району.

Захист від шкідливої дії вод м. Скадовськ Скадовського району, смт Нова Маячка Цюрупинського району Херсонської області.

Захисту від підтоплення:

Каланчацький район

смт Каланчак с. Олександрівка с. Червоний Чабан Чаплинський район с. Першоконстантинівка с. Строганівка с. Іванівка Голопристанський район м. Гола Пристань с. Бехтери с. Краснознам'янка Цюрупинський район с. Стара Маячка с. Подо-Калинівка смт Нова Маячка Скадовський район м. Скадовськ

с. Красне смт Лазурне

Розділ II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня наступного за днем опублікування.

2. Кабінету Міністрів України:

Протягом місяця з дня набрання чинності цим Законом забезпечити приведення своїх нормативно-правових актів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос