Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О рекламе" (относительно запрещения использования в социальной рекламе изображения должностных лиц, являющихся государственными служащими или служащими местных органов самоуправления)

Проект закона Украины от 04.04.2013 № 2721
Дата рассмотрения: 04.04.2013 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про рекламу" (щодо заборони використання у соціальній рекламі зображення посадових осіб, що є державними службовцями або службовцями місцевих органів самоврядування)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести зміни до Закону України "Про рекламу" (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1996, N 39, ст. 181):

1. статтю 12 доповнити пунктом 6 такого змісту:

"6. Забороняється використання у соціальній рекламі будь-якого зображення посадових осіб що є державними службовцями або службовцями місцевих органів самоврядування".

2. у статті 27 частину другу доповнити пунктом 4 такого змісту:

"4) посадові особи що є державними службовцями або службовцями місцевих органів самоврядування чиє зображення було використане у соціальній рекламі".

3. у статті 27 частину четверту після четвертого абзацу доповнити новим абзацом, і викласти його в такій редакції:

"посадових осіб що є державними службовцями або службовцями місцевих органів самоврядування за порушення вимог пункту 6 статті 12 цього Закону - у розмірі п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинність з 1 січня 2014 року.

2. Кабінету Міністрів України:

у тримісячний строк з дня опублікування цього Закону привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

забезпечити перегляд міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів, що суперечать цьому Закону.

 

Голова Верховної Ради України

В. РИБАК

Опрос