Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 9 Закона Украины "О гражданстве Украины" (относительно приведения норм национального законодательства в соответствие с европейскими стандартами)

Проект закона Украины от 02.04.2013 № 2687
Дата рассмотрения: 02.04.2013 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до статті 9 Закону України "Про громадянство України" (щодо приведення норм національного законодавства у відповідність до європейських стандартів)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до статті 9 Закону України "Про громадянство України" (Відомості Верховної Ради України, 2001 р., N 13, ст. 65) такі зміни:

1. П. 5 частини другої викласти у такій редакції:

"5) успішне проходження усного та письмового тестування на знання Конституції України та на володіння державною мовою на рівні, достатньому для спілкування. Порядок проведення тестування встановлюється Кабінетом Міністрів України. Ця умова не поширюється на осіб, які внаслідок інвалідності обмежені у своїй комунікативній здатності;".

2. П. 6 частини другої після слів "наявність законних джерел існування" доповнити словами такого змісту:

"які в сукупності не повинні бути нижче встановленого прожиткового мінімуму".

II. Прикінцеві та перехідні положення

1. Цей Закон набирає чинності з 1 січня 2014 року, крім пункту 2 цього розділу, який набирає чинності з дня, наступного за днем опублікування цього Закону.

2. Кабінету Міністрів України:

1) у тримісячний термін з дня опублікування цього Закону забезпечити розробку та прийняття нормативно-правових актів, спрямованих на виконання цього Закону;

2) під час підготовки проектів законів України про Державний бюджет України на відповідний рік передбачати видатки на забезпечення виконання цього Закону.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос