Идет загрузка документа (1 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 189 Кодекса административного судопроизводства Украины (относительно уточнения оснований отказа в открытии апелляционного производства)

Проект закона Украины от 02.04.2013 № 2686
Дата рассмотрения: 02.04.2013 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до статті 189 Кодексу адміністративного судочинства України (щодо уточнення підстав відмови у відкритті апеляційного провадження)

Верховна Рада України постановляє:

I. Частину п'яту статті 189 Кодексу адміністративного судочинства України (Відомості Верховної Ради України, 2005 р., NN 35-37, ст. 446) доповнити новим пунктом 4 такого змісту:

"4) апеляційна скарга суб'єкта владних повноважень у справах, зазначених у пункті 4 частини першої статті 18 цього Кодексу є необґрунтованою і викладені в ній доводи не викликають необхідності перегляду справи".

II. Прикінцеві та перехідні положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня наступного за днем його опублікування.

2. Апеляційні скарги, подані до набрання чинності цим Законом до відповідних апеляційних адміністративних судів в адміністративних справах, передбачених пунктом 4 частини першої статті 18 Кодексу адміністративного судочинства України, і за якими провадження не відкрито, розглядаються в порядку, передбаченому цим Законом.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос