Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статьи 4 и 29 Закона Украины "О государственной регистрации вещных прав на недвижимое имущество и их отягощений" (относительно прав на земельные участки государственной или коммунальной собственности)

Проект закона Украины от 01.04.2013 № 2674
Дата рассмотрения: 21.03.2013 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до статей 4 та 29 Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень" (щодо прав на земельні ділянки державної чи комунальної власності)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень" (Відомості Верховної Ради, 2004, N 51, ст. 553) такі зміни:

1) Статтю 4 після частини другої доповнити новою частиною такого змісту:

"3. Державна реєстрація права власності на земельні ділянки державної чи комунальної власності здійснюється одночасно з державною реєстрацією права визначеного в пункті 2 частини першої цієї статті, на підставі витягу з Державного земельного кадастру, після державної реєстрації земельної ділянки та укладеного договору оренди (особистого сервітуту) та рішення сільської, селищної, міської ради про передачу земельної ділянки у користування.".

У зв'язку з цим частину третю вважати частиною четвертою.

2) Частину 2 статті 29 викласти у наступній редакції:

"2. Від сплати державного мита за проведення державної реєстрації прав та їх обтяжень звільняються органи виконавчої влади і органи місцевого самоврядування у разі державної реєстрації права власності на земельні ділянки державної чи комунальної власності в порядку, передбаченому частиною 3 статті 4 цього Закону.".

3) Абзац 2 частини 4 статті 29 після слів: "Органи державної влади (посадові особи)", доповнити словами: ", виконавчої влади і місцевого самоврядування".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

 

Голова Верховної Ради України

В. РИБАК

Опрос