Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Бюджетный кодекс Украины относительно зачисления оплаченного сельскохозяйственными товаропроизводителями налога на доходы физических лиц в соответствующие бюджеты местного самоуправления

Проект закона Украины от 05.07.2013 № 2547а
Дата рассмотрения: 05.07.2013 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо зарахування сплаченого сільськогосподарськими товаровиробниками податку на доходи фізичних осіб до відповідних бюджетів місцевого самоврядування

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до Бюджетного кодексу України (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2010, N 50-51, ст. 572) наступні зміни:

1. Доповнити частину другу статті 64 Бюджетного кодексу України абзацом третім такого змісту:

"Податковим агентом - сільськогосподарським товаровиробником (його відокремленим підрозділом) - у випадках, визначених Податковим кодексом України, зараховується до відповідного бюджету за місцем проживання (податковою адресою) платників податку на доходи фізичних осіб або за місцем знаходження їх земельних ділянок та/або земельних часток (паїв), в обсягах податку, нарахованого на доходи, що виплачуються фізичній особі".

2. Абзац третій та четвертий частини другої статті 64 Бюджетного кодексу України вважати відповідно абзацом четвертим та п'ятим.

3. Доповнити статтю 65 Бюджетного кодексу України частиною четвертою такого змісту:

"До доходів бюджетів сіл, їх об'єднань, селищ, міст районного значення зараховується 100 відсотків податку на доходи фізичних осіб, що сплачується (перераховується) сільськогосподарськими товаровиробниками, визначеними у главі 2 розділу XIV Податкового кодексу України, на відповідній території".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України в тримісячний строк з дня опублікування цього Закону привести у відповідність свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом.

3. Встановити, що до приведення законодавства у відповідність із цим Законом інші закони та нормативно-правові акти застосовуються у частині, що не суперечить цьому Закону.

 

Голова Верховної Ради України 

В. Рибак 

Опрос