Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Налоговый кодекс Украины относительно порядка перечисления сельскохозяйственными товаропроизводителями налога на доходы физических лиц в соответствующие бюджеты местного самоуправления

Проект закона Украины от 05.07.2013 № 2545а
Дата рассмотрения: 05.07.2013 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо порядку перерахування сільськогосподарськими товаровиробниками податку на доходи фізичних осіб до відповідних бюджетів місцевого самоврядування

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до Податкового кодексу України (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2011, N 13-14, N 15-16, N 17, ст. 112) наступні зміни:

1. Доповнити підпункт 168.4.3 пункту 168.4 статті 168 Податкового кодексу України абзацом третім такого змісту:

"Сільськогосподарські товаровиробники, визначені у главі 2 розділу XIV цього Кодексу, та їх відокремлені підрозділи (якщо відокремлений підрозділ уповноважений нараховувати (сплачувати) податок на доходи фізичних осіб за такий відокремлений підрозділ) за результатами звітного податкового періоду мають право перераховувати:

а) суми податку на доходи, нараховані на користь фізичних осіб-працівників, до відповідного бюджету місцевого самоврядування за місцем проживання (податковою адресою) вказаних платників податків;

б) суми податку на доходи, нараховані на користь фізичних осіб-власників земельних ділянок та/або земельних часток (паїв), до відповідного бюджету місцевого самоврядування за місцем знаходженням земельної ділянки та/або земельних часток (паїв) відповідно".

2. Доповнити пункт 168.4.4 пункту 168.4 статті 168 Податкового кодексу України абзацом другим такого змісту:

"Сільськогосподарські товаровиробники, визначені у главі 2 розділу XIV цього Кодексу, у випадку, передбаченому абзацом третім підпункту 168.4.3 пункту 168.4 цієї статті, одночасно з поданням документів на отримання коштів для виплати належних відповідним платникам податку доходів, сплачує (перераховує) суми утриманого податку на відповідні рахунки, відкриті в органах, що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів за місцем проживання (податковою адресою) платників податків або за місцем знаходження їх земельних ділянок та/або земельних часток (паїв)".

3. Абзац другий та третій пункту 168.4.4 статті 168 Податкового кодексу України вважати відповідно абзацом третім та четвертим.

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України в тримісячний строк з дня опублікування цього Закону привести у відповідність свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом.

3. Встановити, що до приведення законодавства у відповідність із цим Законом інші закони та нормативно-правові акти застосовуються у частині, що не суперечить цьому Закону.

 

Голова Верховної Ради України 

В. Рибак 

Опрос