Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменения в Кодекс Украины об административных правонарушениях относительно усиления ответственности принимающей стороны

Проект закона Украины от 07.03.2013 № 2494
Дата рассмотрения: 07.03.2013 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності приймаючої сторони

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення (Відомості Верховної Ради УРСР, 1984 р., додаток до N 51, ст. 1122 з наступним змінами):

1. у статті 204:

в абзаці другому слова "від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доході громадян" замінити словами "від трьохсот до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

2. у статті 205:

1) у назві статті після слова "громадянства" доповнити словами такого змісту "а також не повідомлення про виїзд чи зміну ними місця проживання".

2) в абзаці першому після слова "реєстрації" доповнити словами такого змісту "а також не повідомлення у встановлені законодавством строки у письмовій формі про виїзд іноземця чи особи без громадянства за межі України або зміну ним місця проживання".

3) в абзаці другому слова "від двадцяти до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян" замінити словами "від тридцяти до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

3. у статті 206:

в абзаці другому слова "від трьохсот до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян" замінити словами "від двохсот до чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинність з 1 січня 2014 року.

2. Кабінету Міністрів України:

у тримісячний строк з дня опублікування цього Закону привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

забезпечити перегляд міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів, що суперечать цьому Закону.

 

Голова Верховної Ради України

В. РИБАК

Опрос