Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 17 Закона Украины "О воинской обязанности и военной службе" (относительно предоставления выпускникам высших учебных заведений, работающим по направлению (по специальности) в сельской местности, отсрочки от призыва на срочную военную службу)

Проект закона Украины от 06.03.2013 № 2479
Дата рассмотрения: 05.03.2013 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до статті 17 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" (щодо надання випускникам вищих навчальних закладів, які працюють за направленням (за спеціальністю) в сільській місцевості, відстрочки від призову на строкову військову службу)

Верховна Рада України постановляє:

I. Частину тринадцяту статті 17 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" (Відомості Верховної Ради України, 1992 р., N 27, ст. 385) доповнити абзацом одинадцятим такого змісту:

"випускникам вищих навчальних закладів, які працюють в сільській місцевості за направленням (за спеціальністю) на роботу відповідно до угоди, укладеної між замовником, керівником вищого навчального закладу та випускником, - на весь період їх роботи за спеціальністю.".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня опублікування.

2. Кабінету Міністрів України в місячний термін з дня набрання чинності цим Законом:

привести у відповідність із цим Законом свої нормативно-правові акти;

забезпечити приведення у відповідність із цим Законом нормативно-правових актів інших центральних органів виконавчої влади.

 

Голова Верховної Ради України

В. РИБАК

Опрос