Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "Об объединениях совладельцев многоквартирного дома" (относительно недопущения нарушений прав владельцев квартир и нежилых помещений)

Проект закона Украины от 02.07.2013 № 2469а
Дата рассмотрения: 02.07.2013 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку" (щодо недопущення порушень прав власників квартир та нежилих приміщень)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести зміни до Закону України "Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку" (Відомості Верховної Ради України, 2002 р., N 10, ст. 78; 2006 р., N 4, ст. 60; 2011 р., N 6, ст. 41; Голос України, 2012 р., N 218-219):

1. частину другу статті 9 після слова "добровільним" доповнити словами "та безкоштовним".

2. частину третю статті 9 викласти в такій редакції:

"Членство в об'єднанні розпочинається на підставі поданої письмової заяви власника за рішенням виконавчого органу об'єднання. Строк для ухвалення рішення встановлюється статутом та не може перевищувати десяти календарних днів з моменту подання відповідної заяви. Власник вважається членом об'єднання, якщо у встановлений строк не отримає письмової відмови. Відмова у прийнятті до складу членів об'єднання повинна бути мотивованою та може бути оскаржена у судовому порядку".

3. Частину шосту статті 10 викласти в такій редакції:

"Рішення загальних зборів оприлюднюється у встановлений статутом спосіб. Копії рішень загальних зборів уповноважена особа об'єднання повинна надавати на вимогу члена об'єднання або власника, який не є членом об'єднання, не пізніше трьох робочих днів з моменту подання відповідної заяви".

4. Частину чотирнадцяту статті 10 доповнити абзацом 8 такого змісту:

"ухвалення рішень про прийняття (відмову у прийнятті) власників до складу членів об'єднання".

II. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

 

Голова Верховної Ради України

В. РИБАК

Опрос